Novinky
Festivalu fantazie
Error: It's not possible to reach RSS file...

Jak na con?

Pokud se chcete přijet podívat na Infantilcon, chtělo by o nejdřív znát několik základních věcí. Potřebujete znát program festivalu, možnosti přihlášení a zaplacení, potřebujete vědět jak se tam dostat, kde tam bydlet a jak to tam vůbec chodí. Nejdůležitějším informačním zdrojem je webová stránka samotného Festivalu. Ta je velice rozsáhlá a podrobná, což je na jednu stranu velice dobře, protože máte prakticky jistotu, že se na ni nachází právě ta informace, kterou hledáte. Problém je ale v tom, že je někdy trochu obtížné to najít.

Program

Infantilcon je jen jednou z mnoha linií Festivalu fantazie v Chotěboři. Proto než se rozhodnete pro dobu své účasti, projděte si program a zjistěte, co všechno (kromě Infantilconu) by vás jěšte mmohlo zajímat. Čím více dní totiž na festivalu ztrávíte, tím levněji vás to v přepočtu jeden den vyjde. Konkrétní program Infantilconu (jak ho budeme postupně doplňovat) najdete zde, na našich stránkách. Informace o programu celého festivalu a jeho dalčích liniích pak hledejte tady. Nejlepší představu o všech liniích získáte pravděpodobně z Rozmístění programu FF 2011. Níže vybírámě z některých příbuzných linií festivalu:

Přihlásit se předem?

Když se rozmyslíte, na které konkrétní dny festivalu se chcete podívat, doporučujeme přihlášení předem. Pokud si totiž vyplníte včas přihlášku účastníka (do 31. 5.), má to spoustu výhod. Můžete si zamluvit ubytování podle vašich představ, zajistit jídlo, dostanete slevu na vstupném a na místě si pak vše rychleji vyřídíte. Při vyplnování přihlášky narazíte na ceník a vyberete si z několika mmožností zaplacení konečné částky.

Přihlásit se až na místě?

Pokud ale ještě stále váháte, nevíte, jestli dostanete dovolenou, nebo prostě nemáte peníze, stačí se přihlásit až na místě. Přijedete do Chotěboře, vyplníte přihlášku, zaplatíte a už se můžete jít bavit. Přijdete pak ale samozřejmě o výše zmiňované výhody předem přihlášených. Je prostě lepší přihlásit se předem.

Jak se tam dostat?

Chotěboř je krásné malé městečko uprostřed republiky. Jezdí tam autobusy i vláčky z Prahy, Brna, Pardubic a vůbec odevšad. Jestli chcete na cestě ušetřit, domluvte se s ostatními účastníky na hromadné jízdence. Cesta vám tak rychleji uteče a získáte spostu nových přátel. Na festival se můžete pohodlně dostat i speciálním FF autobusem. Ceník a jízdní řád najdete zde.

Kde přespat?

Předpokládejme, že na Festivalu budete déle než jeden den. V tom případě budete potřebovat někde přespat. Festival nabízí celou plejádu možností ubytování, které jsou odstupňovány jak nabízeným pohodlím, tak i cenou. Ve spacáku se nocuje zdarma. Samozřajmě čím dříve se přihlásíte, tím větší je šance, že seženete ubytování přesně podle vašich představ. Nabídku, stejně jako ceník, najdete v přihlášce.

Co tam budu jíst?

Možností je opět více. Jídlo je možné si vybrat z bohaté nabídky FF občerstvení, objednat si klasické jídlo v buFFetu nebo hoFFpůdce. Zároveň je možné si objednat kompletní stravování v hotelu Vysočina (jídlo 3x denně, ale pozor, vydává se jen do určité doby!). Ve městě rovněž fungují restaurace a klasické supermarkety, některé otevřené i o víkendu a během svátků. Více informací o stravování naleznete zde.

Jak to na conu chodí?

Když se přihlásíte, zaplatíte, přijedete a zaregistrujete se, už se stačí jen ubytovat a můžete si užívat zábavy. Fantazii se meze nekladou, tedy kromě mezí slušného chování a pravidel vymezených na stránkách festivalu.

© Infantilcon team 2007-10